Zdrowie

Co nam odbiera energię jesienią? Jesienna aura czy objawy anemii?

Jesienne osłabienie i słabe skupienie może być objawem niedoboru składników mineralnych w organizmie. Niedobory prowadzą do powstania stanu anemicznego, który zaburza funkcjonowanie mózgu i serca. Sprawdź, czy masz pierwsze objawy, aby chronić swoje zdrowie.

Jak się uspokoić? Sprawdzone techniki skuteczniejsze od tabletek

Brak kontroli nad nerwami to spory problem w różnych życiowych sytuacjach. Działanie tabletek uspokajających wiąże się z odczekaniem pół godziny, aż zaczną działać, a w tym czasie wiele może się niekontrolowanych sytuacji wydarzyć. Przedstawiamy sprawdzone techniki na odprężenie, relaksację, które są potrzebne tu i teraz w trakcie nagłego przypływy negatywnych emocji.

Jak szybko zasnąć? Najlepsze sposoby i techniki

Kiedy próbujesz wymusić sen, sytuacja się pogarsza. Źródłem problemu jest umysł, co zatem zrobić albo czego unikać, aby ułatwić sobie zasypianie? Przedstawiamy sposoby i techniki na szybkie zaśnięcie i głęboki se

Szybkie i sprawdzone sposoby na kaca

Imprezy są fajne dopóki nie nastaje poranek, który potrafi trwać cały dzień, przez kaca. Zobacz jak pić żeby uniknąć kaca, jak się przygotować do imprezy i jak leczyć poranne dolegliwości. Sprawdzone sposoby!

Jak rzucić palenie – skuteczne metody

Jak dowodzą badania, palacze uzależnieni bardziej są od samego rytuału palenia niż od nikotyny, zmiana nawyków dość często powoduje, zastąpienie papierosa przekąskami, co ma...

Na co zwracać uwagę przed i po przeszczepie włosów – zalecenia od specjalisty

Przeszczep włosów jest zabiegiem umożliwiającym przywrócenie estetycznego wyglądu i pewności siebie. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, konieczne jest właściwe przygotowanie się do transplantacji, a także...

Polska KRAYNA roślinnych kremów do twarzy

Nazwy składników kremu do twarzy, często przypominają niezrozumiałe zaklęcia, pod którymi producent ukrywa wypełniacze, konserwanty i syntetyczne zamienniki. Czy dobry krem musi mieć "zaszyfrowany skład"? Czy naturalny krem może być lepszy?

Depresja: czwarty najważniejszy problem świata

Depresja rozwija się stopniowo, aż ciężko zauważyć pierwsze symptomy. Kiedy atakuje dochodzi do załamania psychicznego i człowiek ma już wszystkiego dość. Jak rozpoznać i leczyć depresję domowymi sposobami, czy to w ogóle możliwe?