Co warto wiedzieć o Kamagrze?

Kamagra jest środkiem stosowanym z walce z zaburzeniami erekcji. Substancja czynna zawarta w tym preparacie, czyli sildenafil pozwala na uzyskanie wzwodu. Związek ten znajduje się także w Viagrze, która jest wszystkim znanym środkiem na potencję. Kamagra jest jej równie skutecznym zamiennikiem i co ważne o wiele tańszym. Jest to także środek bezpieczny, który daje zadowalające rezultaty w krótkim czasie.

Dostępne dawki Kamagry

Kamagra dostępna jest na rynku w trzech dawkach, można więc dostosować najlepszą opcję, pod skalę problemu, wiek czy styl życia.

  • Kamagra 25 mg- niska dawka, dedykowana panom, u których problem pojawia się sporadycznie, nie trwa długo. Dawka polecana dla mężczyzn o smukłej budowie ciała, rozpoczynających stosowanie tego rodzaju środków, ale także osób u których przyjmowanie wyższej dawki mogłoby wywołać efekty uboczne.
  • Kamagra 50 mg- dawka określana jako ta optymalna, polecana większości mężczyzn jako początkowa, którą można w razie potrzeby zmniejszyć czy zwiększyć.
  • Kamagra 100mg- największa dostępna dawka kamagry, powinna być stosowana jeśli przyjmowanie dawki 50 mg nie przyniosło wystarczających rezultatów.

Czym się różni Kamagra od Kamagry Gold?

Kamagra Gold jest to produkt zawierający największą dawkę sildenafilu, czyli 100 miligramów. Oprócz tego, w preparacie zawarte zostały inne substancje wzmacniające działanie tabletek. Kamagra Gold nazywana jest najskuteczniejszą wersją tego leku. Jest ona polecana tym panom, u których problem jest bardzo nasilony. Działanie środka wpływa na poprawę sztywności członka oraz wydłuża znacznie erekcję. Kamagra Gold jest rozwiązaniem dla mężczyzn, u których słabsze wersje leku okazały się mało skuteczne czy też nie dawały żadnych rezultatów. Kamagra Gold, tak jak w przypadku słabszym środków do wywołania erekcji potrzebuje także stymulacji seksualnej.

Czy preparat Kamagra można przyjmować w każdym wieku?

Preparat przeznaczony jest dla mężczyzn powyżej 18 roku życia. Mogą więc po niego sięgać osoby młodsze, jak i starsze. Warto wiedzieć, że problemy z erekcją nie występują jedynie u panów w średnim wieku, ale także u osób młodszych. Kamagra jest skutecznym lekiem na zaburzenia erekcji, a wiek mężczyzn jest bez znaczenia dla jej działania. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 18 roku życia.

Jakie mogą wystąpić działania niepożądane?

1. Działania niepożądane występujące najczęściej to: uderzenia gorące, bóle oraz zawroty głowy, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie twarzy, zaburzenia widzenia, uderzenia gorąca.2. Działania niepożądane występujące umiarkowanie: senność, bóle mięśni, nudności, wymioty, wysypka, podrażnienie oczu, osłabienie wzroku, arytmia, zmęczenie.3. Działania niepożądane występujące rzadko: omdlenia, chwilowa utrata pamięci, krwawienie z nosa, udar, nadciśnienie albo niskie ciśnienie.

Ile kosztuje lek Kamagra?

Kamagra 100mg jest lekiem nowszym od Viagry, jednakże jej podstawą jest taki sam składnik aktywny. Jest to produkt mniej znany od niebieskiej tabletki, z tego względu płaci się za niego mniej. Oba te preparaty są tak samo skuteczne, przez co wiele mężczyzn nie chcąc przepłacać, decyduje się właśnie na kamagrę. Jest to lek dostępny cenowo dla większości osób, co ważne producent oferuje parę opakowań. Może się w nich znajdować od 4 tabletek aż do 320 tabletek. Oczywiście zakup większej ilości opakowań, zazwyczaj wiąże się z atrakcyjnym rabatem. Cena za jedną tabletkę wynosi już od 5 złotych. Za małe opakowanie trzeba zapłacić najwięcej. Lek można zakupić na stronie producenta albo w aptece. Co ważne, jest on dostępny bez recepty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie