Strona głównaGamingJak pobrać film z YouTube?

Jak pobrać film z YouTube?

Odpowiadamy na pytanie, jak można pobrać filmik z YouTube lub ścieżkę dźwiękową. Niewątpliwie ilość reklam, które mają pozwalać zarobić na twórczości artystów, jest przytłaczająca. Problem pojawia się np. wtedy, kiedy między kołysankami dla dzieci odpala się głośna reklama, która budzi dziecko w najlepszym momencie.

Czasami także brak Internetu lub niskie transfery od operatorów komórkowych, uniemożliwiają oglądanie materiałów, na których nam zależy w komunikacji miejskiej itp.

Ściąganie filmów z YT, zaburza ilość odsłon i możliwości zarobkowe twórców, dlatego trzeba mieć na uwadze, że jak nie pozwolimy twórcy na filmie zarabiać to długo za darmo tworzyć materiału nie będzie.

Jak pobrać film z YouTube na telefon bez programu

Rynek płatnych programów do ściągania filmów z YouTube stale się rozszerza to, dlatego, że pirackie wersje oprogramowania działają do pierwszego update, czyli kilka dni.

Alternatywą są narzędzia, które umożliwiają pobrać film z YouTube online. Jest w sieci wiele stron, które uczynią to odpłatnie lub które wymagają podania szeregu danych osobowych, aby w reszcie wyprowadzić nas donikąd.

Dużo narzędzi online nie umożliwia pobrania plików, które są dość długie, Wyświetlając przy tym błędy lub zawieszając się na kilka minut, bez żadnego komunikatu.

Duża ilość stron z czasem zostaje zablokowana, od długiego czasu działa jednak prosta w obsłudze strona, umożliwiająca bez podawania danych ściąganie filmów z YouTube w pełnej długości i bez reklamy. W odróżnieniu od płatnych programów, mamy możliwość pobrania większości filmów należy, zatem rozważnie wybierać filmy na odpowiedniej licencji, która umożliwia pobranie legalnie pliku, który będzie w korzystnym formacie.

Poniżej jedno ze sprawdzonych narzędzi, które jest łatwe w obsłudze, a jednoczenie na tyle zaawansowane, aby bez problemu pobrać film z YouTube za darmo.

https://ytmp3.cc – pozwala pobrać film z YouTube na komputer, zachowując go u siebie na dysku.

Minusem narzędzie jest fakt, iż pobiera pliki pojedynczo i nie posiada funkcji pobierania Playlisty.

YouTube downloader

Jak pobrać film z YouTube na androida?

Warto zauważyć, że wgranie filmu na androida wymaga użycia popularnych formatów, aby uniknąć instalowania na telefonie dodatkowego oprogramowania do obsługiwania np. formatu flv itp. Warto zatem użyć narzędzi do pobierania, które mają automatyczny konwerter pozwalający zapisać film lub ścieżkę dźwiękową do powszechnych formatów: mp3 lub mp4. Tak pobrany plik możemy przenieść z PC do komputera za pomocą np. kabla USB lub pobrać bezpośrednio muzykę na telefon z androidem.

Film z YouTube na telefon bez programu można pobrać w łatwy sposób dzięki narzędziom online. Nie musimy wówczas instalować w pamięci telefonów konwerterów i komplikować pobieranie filmów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie

Zobacz Inne

- Advertisment -