Trening ze znanym trenerem
Trening ze znanym trenerem

Jak ćwiczyć by efektywnie schudnąć, nabrać masy mięśniowej lub poprawić kondycję? Warto skorzystać z pomocy specjalistów. Tych znajdziemy na ZnanyTrener4U.pl.

Portal daje użytkownikom możliwość podniesienia swojego dotychczasowego poziomu i osiągnąć zamierzony cel. Efekty swojej pracy śledzić można za pomocą awatara. Jednak zanim rozpocznie się zajęcia, wcześniej trzeba wypełnić ankietę, która pozwoli dobrać odpowiedniego trenera i zestaw ćwiczeń. To rozwiązanie sprawia, że z portalu skorzystać mogą wszyscy – młode mamy, osoby potrzebujące rehabilitacji i te chcące schudnąć lub poprawić swoją masę mięśniową. Misją założycieli portalu ZnanyTrener4U.pl jest pokazanie użytkownikom, że aktywność fizyczna to nie tylko smukłe i zdrowe ciało, ale przede wszystkim lepsze życie.

Z kolei trenerom portal daje możliwość pokazania się szerokiemu gronu osób uprawiających sport jak i tym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Ze strony Znanytrener4u.pl korzysta już ponad 100 trenerów personalnych, bo to portal skutecznie łączący instruktorów z podopiecznymi. Ta grupa wciąż się powiększa, bo dołącza do niej coraz więcej profesjonalistów. Nie zwlekaj i jak najszybciej dołącz do tego grona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie