PULZE a rytuały – odkryj potencjał chwil
PULZE a rytuały – odkryj potencjał chwil

Życie w biegu, presja w pracy i mnóstwo obowiązków domowych – to wszystko może sprawić, że czujemy się przemęczeni czy znużeni. Jednak zamiast rezygnować z naszych marzeń i celów, warto poszukać sposobów na osiągnięcie balansu oraz cieszenie się każdym dniem. Czy wiesz, że proste rytuały mogą pomóc Ci w relaksie i odpoczynku? Przykładem może być chwila dla siebie spędzona z podgrzewaczem tytoniu PULZE. Jest to potencjalnie mniej szkodliwa alternatywa dla tradycyjnych papierosów, która pozwala na zachowanie dotychczasowych rytuałów wynikających z palenia.

Podgrzewanie tytoniu a walka ze stresem

Choć stres może mieć korzystne działanie podczas niektórych sytuacji życiowych, wpływać motywacyjnie i pomagać w stawianiu czoła wyzwaniom, nie oszukujmy się – długotrwały stres działa na organizm wyniszczająco. Nie istnieje sposób, by na zawsze pozbyć się wszystkich czynników wywołujących stres. Możemy natomiast nauczyć się kontrolować nasze reakcje, nie zapominając o sobie i wprowadzając do codzienności chwile dla siebie.

Każdego relaksować będą inne czynności – od wprowadzenia niewielkiej dawki ruchu do życia, przez medytowanie i mindfulness po małe elementy dnia codziennego, podczas których możemy skupić się wyłącznie na sobie oraz swojej przyjemności. Do tej pory taką czynnością było dla wielu osób wyjście na papierosa.

Teraz wyobraź sobie, że otrzymujesz chwile dla siebie w ciągu dnia trwającą zawsze dokładnie 5 minut. Tyle właśnie trwa sesja z podgrzewaczem tytoniu PULZE. Dzięki tym urządzeniom zyskujesz rozwiązanie potencjalnie mniej szkodliwe niż palenie papierosów. Od teraz nie musimy rezygnować z palenia, by znacząco ograniczyć wpływ substancji smolistych na nasz organizm. Zgodnie z badaniami Imperial Brands, podgrzewanie tytoniu z PULZE ogranicza emisję substancji szkodliwych o 96% w porównaniu do dymu papierosowego[1].

Skuteczność PULZE – nikotyna i świadome oddychanie

Kieszonkowe urządzenie PULZE możesz mieć zawsze pod ręką, by zatrzymać się w natłoku obowiązków i po prostu odetchnąć. Otrzymujesz dokładnie 5 minut bez względu na liczbę zaciągnięć, by zwolnić tempo i zebrać myśli. Odkryj w pełni potencjał chwil dla siebie i zdecyduj, jak PULZE może potencjalnie wzbogacić Twoje doświadczenia dzięki swoim funkcjonalnościom.

Zdecydujesz o aromacie, wybierając jeden z dostępnych wariantów wkładów tytoniowych. Dopasujesz intensywność doznań dzięki dwóm trybom – łagodny (315°C) lub intensywny (345°C).

Takie rytuały dają nam możliwość oderwania się od codzienności i znalezienia chwili dla siebie. To pięć minut na odprężenie, uporządkowanie myśli lub krótki spacer, który czasem jest jedynym momentem na bycie samemu ze sobą z dala od zgiełku.

PULZE 2.0 – urządzenie all-in-one

Producenci podgrzewacza tytoniu PULZE 2.0 zadbali o to, by zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort. Dzięki zastosowaniu technologii all-in-one wszystkie elementy niezbędne do działania urządzenia znajdują się w jednym, kompaktowym gadżecie. Wystarczy mieć przy sobie wkłady do podgrzewania oraz upewnić się, że urządzenie jest naładowane. Pełna bateria pozwala na ponad 25-krotne skorzystanie z PULZE. Ceramiczny pręt podgrzewa tytoń w zaledwie 20 sekund, co w sytuacjach stresowych oraz przy szybkim tempie życia jest kluczowe. Co więcej, jedna sesja trwa 5 minut – bez względu na liczbę zaciągnięć.

Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w blokadę bezpieczeństwa, co eliminuje obawy o przypadkowe włączenie urządzenia w kieszeni lub torebce. Dzięki temu możesz skupić się na relaksie i cieszyć się chwilą dla siebie. Dodatkowo urządzenie jest dostępne w trzech kolorach: morskim, miedzianym oraz ciemnobrązowym. Dowiedz się więcej na: https://www.pulze.com/pl-PL

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca

[1]  Wartości te oparte są na porównaniu aerozolu generowanego mechanicznie z urządzenia PULZE z dymem papierosowym dla dziewięciu kluczowych substancji toksycznych (szkodliwych substancji chemicznych). Zostały one wskazane przez WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) jako służące do obowiązkowej redukcji emisji substancji z papierosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie