Jeśli kogoś dotyka choroba alkoholowa, to jest to problem, który dotyka całą rodzinę. Nie jest łatwo podjąć leczenie, ponieważ podstawowym aspektem jest uświadomienie sobie wagi problemu, jego wielkości. Alkoholizm to poważny problem powodujący ubytek na zdrowiu oraz wiele innych skutków. Jednym ze sposobów na pozbycie się owego problemu jest zaszycie alkoholowe w Szczecinie. Ten rodzaj zabiegu wykonywany jest w specjalistycznych klinikach. Istotnym elementem jest, aby była to profesjonalna klinika ciesząca się sporą popularnością oraz wiarygodnością. Jednocześnie też bardzo ważnym aspektem jest to, aby cennik zabiegów był dla danego pacjenta, dla jego rodziny przystępnym. Wprawdzie choroba alkoholowa to problem, w którego usunięciu cena nie powinna grać większej roli, ale w rzeczywistości jest to mimo wszystko bardzo ważny aspekt.

Czym jest Esperal?

Zasadniczo wszywka alkoholowa  to najlepszy sposób na to, aby poradzić sobie z problemem alkoholowym. Esperal, bo o nim mowa, to substancja organiczna, która powoduje w reakcji z alkoholem bardzo poważne skutki uboczne. Do tychże skutków ubocznych można między innymi zaliczyć:

  • nudności,
  • wymioty,
  • obniżenie ciśnienia krwi,
  • kołatanie serca,
  • zawroty głowy;

Zaszycie alkoholowe w Szczecinie

Wszywki alkoholowe są między innymi wykonywane w klinice Esperal.info.pl. Jest to klinika z bardzo bogatym doświadczeniem. Tym samym dana osoba decydująca się na tę klinikę, ma pewność, że wszystko zostanie wykonane jak należy. Owa klinika posiada bardzo pozytywne opinie, co niewątpliwie ma bardzo duże znaczenie.

Na czym polega wszywka alkoholowa?

Sam zabieg nie trwa długo i dodatkowo nie jest związany z żadną bolesnością. Jest on wykonywany pod miejscowym znieczuleniem. Wszycie Esperalu zajmuje kilkanaście minut, a tym samym można mówić o czasie krótszym od zwykłej wizyty lekarskiej. Nad całością czuwa grupa specjalistów, dzięki czemu można mówić o pełnym bezpieczeństwie.

Esperal to najlepsza i najbardziej skuteczna metoda walki z uzależnieniem od alkoholu. Jednakże należy tutaj wskazać na to, aby nie stosować jej, jako jedynej metody leczenia z uzależnieniem.

Nie będzie można było mówić o pełnej skuteczności działania. Sam zabieg wszycia należy uzupełnić odpowiednią terapią psychologiczną, leczeniem w ośrodku terapii uzależnień. Tylko wówczas można będzie mówić o możliwości odniesienia pełnego sukcesu w tejże materii. Działanie wszywki alkoholowej utrzymuje się przez okres jednego roku. Zażycie alkoholu w tym czasie spowoduje natychmiastowe powstanie skutków ubocznych, które dla pacjenta są bardzo nieprzyjemne jak również zagrażające jego zdrowiu oraz życiu. Tym samym sam fakt wystąpienia owych skutków ubocznych jest tym elementem, który odstrasza daną osobę przed spożyciem alkoholu. Można też przyjąć Esperal w postaci tabletki, ale codzienne przyjmowanie leku o tej samej porze nie jest tak skuteczne i często dana osoba o tym po prostu sama zapomina lub celowo leku nie przyjmuje, aby móc zażyć alkohol.

Autor: dr Kamil Wszywkiewicz

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie