Wieczór w Warszawie – jak znaleźć miejsce gdzie spotkają Cię tylko przyjemne niespodzianki?

Wielu z nas lubi imprezować. Przecież nie ma nic złego w rozluźnieniu od czasu do czasu ciasnego półwindsora krawatu i pozwoleniu sobie na spędzenie szalonej nocy z przyjaciółmi lub współpracownikami. Każdemu należy się odpoczynek, a jego forma zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji.

Wszyscy mający ze sobą nawet niewielkie imprezowe doświadczenia wiedzą jednak, jak łatwo wymarzony wieczór może zostać zrujnowany przez nieprzewidziane i całkowicie niezależne od nas sytuacje. Powody mogą być różne. Niektórzy po prostu nie potrafią bawić się z klasą: nie znają umiaru w piciu alkoholu, są ordynarni, wulgarni lub agresywni. Za szczęściarza można wziąć kogoś, kto ani razu nie został potrącony na parkiecie przez okazjonalnych bokserów lub próbujących ich opanować ochroniarzy, a to przecież najmniejszy uszczerbek, którego mogą doświadczyć świadkowie takiego wydarzenia. Nic dziwnego, że po takim doświadczeniu wielu przechodzi ochota na zabawę. Równie odstręczający, co częsty widok przedstawiają niestety „imprezowicze” których funkcje fizjologiczne nie są w stanie nadążyć za tempem ich zabawy. A przecież to jedynie niektóre sceny, niedotykające nas osobiście. Skutecznie nasz wieczór może zrujnować przykra, ale niestety częsta przygoda oblania cudzym drinkiem czy piwem. Zrujnowanie stroju może jednak wydać się niczym w porównaniu do konsekwencji utraty portfela czy gotówki na rzecz doświadczonych kieszonkowców czy opryszków czyhających na okazję w okolicach nocnych lokali.

Jak widać, wiele niespodzianek potrafi łatwo pokrzyżować nasze plany weekendowej zabawy. Jednak niekoniecznie musi tak być. Ryzyko zrujnowania zabawy skutecznie wyeliminuje wybór lokalu wyższej klasy, dbającego nie tylko o wrażenia, ale i bezpieczeństwo klienta. Idealnym przykładem takiego miejsca jest New Orleans Gentelman`s Club w Warszawie, oferujący obsługę na poziomie premium. Lokal połączony z nocną restauracją może pochwalić się wysokim europejskim standardem serwując pyszne potrawy oraz bardzo szeroki, unikalny w Polsce wybór alkoholi. Wszystko to okraszone zaś wrażeniami ekscytujących pokazów atrakcyjnych tancerek. Wysoko wyselekcjonowany dobór gości gwarantuje, że New Orleans to miejsce dla osób z klasą, gdzie nie spotkają nas przygody z prostackimi lub agresywnymi osobnikami, którzy mogliby popsuć nam wieczór. Możemy spokojnie oddać się zabawie w pięknej aranżacji, bez ryzyka padnięcia ofiarą kradzieży czy przemocy, o co dba dyskretna, ale wykwalifikowana i uważna ochrona. Jeśli więc szukasz ciekawego i bezpiecznego miejsca, to już wiesz, gdzie spędzić następny weekend.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie