Coraz więcej osób podróżujących po Polsce w celach turystycznych decyduje się na skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów. Dlaczego wynajęcie auta może okazać się korzystniejszym rozwiązaniem, niż podróż własnym samochodem? Podpowiadamy poniżej.

Dlaczego warto skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów?

Do niedawna z usług wypożyczalni samochodów korzystali tylko biznesmeni, zagraniczni turyści albo osoby bardzo bogate. Do dziś wielu z nas auto z wypożyczalni kojarzy z luksusem zarezerwowanym tylko dla nielicznych. Tymczasem taka forma podróży może okazać się korzystniejsza dla naszego urlopowego budżetu oraz zdecydowanie bardziej komfortowa, niż długa trasa własnym samochodem. W dobie tanich lotów krajowych i szybkich kolei możemy zaplanować urlop nad morzem czy w górach bez konieczności spędzenia długich godzin za kółkiem własnego pojazdu. Jeśli okaże się, że na miejscu auto będzie niezbędne, wystarczy znaleźć w pobliżu wypożyczalnię samochodów, których oddziały ulokowane są w każdym większym mieście w Polsce oraz za granicą, a procedury wynajmu są dziś zdecydowanie bardziej przystępne i dostępne dla większości kierowców. Należy jednak pamiętać, że zasady wypożyczenia pojazdu w różnych wypożyczalniach mogą być inne i nie zawsze dostaniemy auto od ręki. Dlatego dobrze jest wszystko wcześniej zaplanować i porównać ofertę kilku wypożyczalni w tym mieście, do którego planujesz podróż.

Czy można wypożyczyć samochód przez internet?

Oczywiście, że tak. Jedną z firm która udostępnia swoim klientom możliwość rezerwacji wybranego auta za pomocą Internetu jest firma Carfree.pl, która działa na terenie niemal całego kraju. Zasady wynajmu pojazdu w Carfree są przejrzyste i proste, brak też dodatkowych, ukrytych kosztów. Carfree na tle konkurencji wyróżniają niskie ceny, brak ustalonego limitu kilometrów oraz bogato wyposażone, nowoczesne i przede wszystkim sprawne technicznie auta. Więcej przydatnych informacji znaleźć można na stronie carfree.com.pl.

Korzystając z usług sprawdzonej firmy, cieszącej się nienagannymi opiniami, z pewnością bardzo szybko dołączysz do grona stałych klientów wypożyczalni samochodów.