Codzienne stylizacje dla mężczyzn z klasą wymagają doboru odpowiednich dodatków. I nie chodzi tutaj wyłącznie o elementy garderoby, ale także funkcjonalne przedmioty codziennego użytku, takie jak skórzane portfele, czy tytułowe męskie torby na laptop. To właśnie skórzana galanteria jest uniwersalnym symbolem stylu i elegancji – atrybutem gentlemana. Dobrze dobrana torba na notebook będzie wygodna, pojemna, ale również przyciągnie uwagę i wyśle światu jasny sygnał – jej posiadacz to facet z klasą.

Skórzane torby na laptop typu etui

Poniższy model torby na laptopa od Gentle-Man.pl staje się nie tylko popularny, ale tez wciąż pozostaje funkcjonalny. Ma on formę typowego etui, niemal pokrowca z zamkiem, idealnie skrojonego na konkretny wymiar komputera przenośnego. Pod względem estetyki to absolutna czołówka – rewelacyjnie współgra ze skórzanym obuwiem, rękawicami czy paskiem do spodni. Męska torba na laptop tego typu ma jednak jedną, widoczną wadę – nadaje się do przenoszenia na niewielkie odległości i krótkotrwałego użytkowania komputera. Dlaczego? Niestety tak kompaktowe etui na notebook nie ma w sobie przewidzianego miejsca na zasilacz, zatem posiadacz musi polegać wyłącznie na wbudowanej baterii. To pewien mankament, ale jeśli korzystamy z komputera chwilowo, to przechadzka po mieście ze skórzaną torbą na laptop w tym fasonie będzie oszałamiająca.

skórzane torby na laptopa

Fot. Gentle-Man.pl – skórzane torby na laptopa

Duża torba na laptop typu aktówka

To totalne przeciwieństwo wcześniej omawianej torby na notebook. Mamy tutaj do czynienia z mini neseserem o szerokim dnie i co najmniej dwiema, lub nawet trzema przegrodami. Z zewnątrz torba na laptop tego typu przypomina starą aktówkę z zamknięciem w stylu klapy na klamrę. To gratka dla mężczyzn, którzy uwielbiają mieć wszystko pod ręką – ta torba na laptop jest szalenie pojemna! Oprócz komputera zapakujemy do niej pliki dokumentów, kalendarz, telefon, portfel i całą masę innych drobnych przedmiotów. Decydując się na dużą torbę na laptop warto zainwestować nieco więcej i wybrać produkt ze skóry licowanej, z porządnymi szwami i wykończeniem w środku. Dlaczego? Duży ciężar powoduje, że męska torba na notebook może szybko się wyrobić i straci na estetyce. Typowym dodatkiem do takiego zakupu jest pasek na ramię w zestawie – dzięki temu komputer nosi się wygodnie, zwłaszcza gdy w ciągu dnia sporo biegamy po mieście lub korzystamy z komunikacji miejskiej.

Torby na laptopa

Fot. Torby na laptopa propozycji Gentle-Man.pl

Męska torba na laptop typu business class

To prosty i elegancki produkt, jest jednak klasyfikowany do klasy premium, dlatego za typową, biznesową męską torbę na laptop dobrego producenta przyjdzie nam zapłacić od 300 do nawet kilku tysięcy złotych. To mercedes w swojej kategorii, posiada zwykle tłoczone logo, bardzo delikatny gatunek skóry, srebrne zapinki – jest niemal tak idealna, jak kobieca torebka na ramię. Ale najwyższej rangi negocjacje biznesowe i handlowe wymagają od mężczyzn skrupulatnie dobranych dodatków, które budują ich image i pewność siebie w codziennych wyzwaniach. Dlatego elegancka, skórzana torba na notebook to wdzięczny dodatek dla gentlemana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie