Maszynka do miejsc intymnych Shav

Kwestia golenia i higieny miejsc intymnych u mężczyzn często postrzegana jest jako temat tabu. Razem z marką Shav chcemy odczarować te błędne przekonanie. Jeśli chcesz wiedzieć czego użyć, aby Twoje miejsca intymne były pozbawione włosków, skóra nie była podrażniona oraz jakie kroki podjąć przed i po goleniu, ten tekst jest właśnie dla Ciebie! Poznaj golarkę do miejsc intymnych dla mężczyzn i poczuj się dobrze we własnej skórze!

Golenie włosów łonowych – jak przygotować miejsca intymne przed goleniem?

To, jakie czynności wykonamy przed przystąpieniem do golenia miejsc intymnych, nie jest bez znaczenia. Ma to duży wpływ na nasz komfort pozbywania się owłosienia, a także na stan naszej skóry po goleniu. Co więc najlepiej zrobić przed goleniem włosów łonowych? Pierwszym krokiem jest dokładne umycie miejsc intymnych – higiena to podstawa. Dzięki temu podczas golenia nie będziemy przenosić za pomocą maszynki bakterii, które mogły gromadzić się we włoskach. Po dokładnym umyciu warto zastosować ciepłą kompresję na obszarze męskich miejsc intymnych. Ciepła woda lub nagrzany wcześniej ręcznik mogą pomóc otworzyć pory skóry i zmiękczyć włoski, co ułatwi golenie miejsc intymnych. Jeśli owłosienie w tym obszarze jest długie, rozważ delikatne przycięcie go nożyczkami lub trymerem przed goleniem. To pomoże zminimalizować ryzyko przyciągania włosków podczas golenia. Przed goleniem włosów łonowych przygotuj swoją ulubioną piankę do golenia lub inny preparat, dzięki któremu maszynka do miejsc intymnych będzie sunęła po skórze gładko.

Maszynka do jaj – dobierz odpowiednie urządzenie

Nawet najlepiej przygotowana skóra w miejscach intymnych, ma się za nic, jeśli do golenia wykorzystamy urządzenie słabej jakości. Maszynki jednorazowe to największa zmora gładkiej skóry – łatwo nimi zrobić sobie krzywdę. Dodatkowo zapychają się, a praca nimi wcale nie jest komfortowa. Aby mieć pewność, że Twoja golarka do miejsc intymnych jest bezpieczna wybierz Shav. Wszystko to dzięki to autorskiej technologii CutFree. Wysokiej jakości ostrza (ceramiczne oraz ze stali nierdzewnej) wyróżniają się tym, że są bardzo gładkie. Takie rozwiązanie minimalizuje ryzyko podrażnień skóry podczas golenia. Dodatkowo są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a taka trwałość sprawia, że ostrze nie ulega wyszczerbieniom, które mogą Cię skaleczyć. Umieszone w niej światełko LED pomaga doświetlić każde trudno dostępne miejsce, a klasa wodoodporności IPX5 umożliwia korzystanie z niej pod prysznicem. Takie rozwiązanie także wspiera golenie bez zacięć i podrażnień, ponieważ włosy stają się bardziej miękkie, a pory skóry otwierają się, przez co ryzyko skaleczenia jest mniejsze. Pamiętaj, aby rozpocząć golenie maszynką do jaj zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków, aby zminimalizować ryzyko skaleczeń i podrażnień. Jeśli chcesz uzyskać gładkie wykończenie, możesz potem spróbować golić pod kątem przeciwnym do wzrostu włosków. Odpowiednia maszynka do golenia miejsc intymnych pomoże Ci w zachowaniu gładkiej skóry. 

Golenie miejsc intymnych – zadbaj o krocze po goleniu

Kiedy mamy już gładką skórę, nie powinniśmy jej tak zostawiać. Kluczowa jest dalsza pielęgnacja, aby złagodzić ewentualne podrażnienia. Po goleniu nałóż łagodny krem nawilżający lub balsam przeznaczony specjalnie do obszarów intymnych. Unikaj produktów, które zawierają alkohol, ponieważ mogą one podrażnić skórę. Wybierz produkty z łagodnymi, naturalnymi składnikami nawilżającymi. Bezpośrednio po goleniu postaraj się unikać obcisłych spodni i sztucznych materiałów, ponieważ mogą powodować tarcie i podrażnienia skóry. Wybierz luźne i przewiewne ubrania.

Wiesz już, w jaki sposób przystąpić do golenia miejsc intymnych. Wybierz maszynkę do golenia jaj Shav i ciesz się gładką skórą bez podrażnień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie