jak urzadzić sexroom

Sex room wielu osobom kojarzy się głównie z gadżetami takimi jak pejcze, kajdanki i linki do związywania (lub nawet podwiązywania w powietrzu). Tymczasem sex roomy mogą się od siebie różnić tak samo, jak fantazje i potrzeby każdej z par. Dowiedz się, co warto zakupić budując swój pierwszy pokój miłości.

Sex room, czyli świątynia miłości

Pokój do seksu powinien idealnie odpowiadać na potrzeby partnerów. Dlatego trudno powiedzieć, w jakim stylu powinien być urządzony sex room. Jedno jest pewne, że warto go dokładnie przemyśleć. Chociaż inspiracji warto szukać w literaturze i filmach dla dorosłych, ostatecznie ważne jest, aby skupić się na tym, czego faktycznie do takiego sex roomu oczekujemy. W tym celu dobrze jest odpowiedzieć sobie na pytania:

 • jakie fantazje chcemy zrealizować w naszym pokoju do zabaw erotycznych?
 • jakie pozycje najbardziej lubimy, a jakie chcemy wypróbować?
 • jakich aktywności seksualnych nie chcemy podejmować (przynajmniej na razie)?
 • gdzie przebiegają nasze granice: każdego partnera z osobna. 

Tak naprawdę etap projektowania pokoju do seksu jest etapem dyskusji o swoich fantazjach: poznawania z partnerem swoich najskrytszych tajemnic dotyczących erotycznych oczekiwań i potrzeb. Może być to bardzo stymulujący i ekscytujący czas!

zabawki erotyczne

Gadżety, od których warto zacząć

Niezależnie od tego, jak będzie docelowo wyglądać nasz sex room, czy będzie przypominać luksusowe SPA, komnatę z haremu czy strony „50 twarzy Grey’a”, z pewnością dobrze jest przemyśleć zakup następujących zabawek erotycznych:

 • nadmuchiwana sofa do seksu: tego typu mebel doskonale wspiera w wyszukiwaniu nowych pozycji. Daje fantastyczne podparcie dla całego ciała, umożliwia głębszą penetrację i stymulację punktu G. Oprócz tego jest znacznie wygodniejszy w wielu konkretnych pozycjach i świetnie się sprawdza zarówno wtedy, gdy para jest bardzo wygimnastykowana, jak i ma mniejsze możliwości fizyczne. 
 • kajdanki erotyczne – sklep-intymny.pl oferuje szeroki wybór tego konkretnego gadżetu. Nawet jeśli nie planujecie wchodzić głęboko w świat S&M, miękkie kajdanki umożliwią Wam wprowadzenie ciekawych scenariuszy opartych na power-play.
kajdanki erotyczne
 • stół do masażu: daje tak wiele możliwości, że aż trudno je wymienić. Może posłużyć zarówno do masażu, jak i ujeżdżania, odwróconej kowbojki, zabaw z przebierankami i odgrywaniem ról. Jest to również idealny rekwizyt pozwalający na bondage
 • krzesło do montowania zabawek erotycznych. W przeciwieństwie do poduszek, koców i innych typowych „pomocy” krzesło specjalnie przeznaczone do unieruchamiania zabawek erotycznych takich jak męskie masturbatory czy damskie masażery (magic wands) dają stabilność podczas długich godzin masowania, ujeżdżania, ocierania się
 • huśtawka do yogi. tego typu huśtawki bardzo łatwo przenieść, zainstalować gdzie tylko nam się podoba i wykorzystać na milion sposobów. Dzięki hamakowi do yogi możliwe jest doświadczenie seksu bez obciążenia i zmagań z grawitacją.
 • queening chair, czyli sex krzesło królowej. Ten mebel umożliwia wygodne uprawianie seksu oralnego dla obojga partnerów. posiada wygodne siedzisko a pod spodem hamak, na którym można oprzeć głowę i odciążyć kark w czasie dawania przyjemności partnerce.
 • sex/fetish stool, czyli inaczej krzesło do seksu, to odpowiednio ukształtowany mebel z wygodnymi nakładkami, który ułatwia penetrację na wiele sposobów. Bez wątpienia jeśli nie wiesz, od jakiego mebla w swoim nowym pokoju do seksu zacząć, to zdecydowanie będzie dobry wybór. 
zabawki erotyczne

Wszystkie gadżety potrzebne do urządzenia pokoju erotycznego, kupisz w dobrze zaopatrzonym sex shopie, takim jak Sklep intymny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie