Masz za sobą pierwsze doświadczenia seksualne? Myślisz o rozpoczęciu współżycia albo uprawiasz seks już jakiś czas? Niezależnie od tego na jakim etapie jesteś z pewnością po głowie chodzą Ci różne pytania dotyczące tej intymnej sfery. Zamiast czerpać wiedzę z niesprawdzonych internetowych źródeł, zaufaj ekspertom. Oto lista wiarygodnych poradników o seksie i relacjach, w których znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Jej orgazm najpierw

Bestsellerowa pozycja Iana Kernera. Książka, z której wiedzę mogą czerpać nie tylko mężczyźni ale też kobiety. Jej orgazm najpierw skupia się nie tylko na technikach i pozycjach ale także na fizjologii i anatomii kobiecego ciała. Autor przemyca też wiedzę psychologiczną dotyczącą budowania relacji i zrozumienia potrzeb partnera. Jej orgazm najpierw do doskonała pozycja książkowa dla tych, którzy chcą dowiedzieć się wszystkiego o seksie i dla tych, którzy planują rozpocząć współżycie.

Jego orgazm później

Kontynuacja książki Jej orgazm najpierw. Kompendium wiedzy o męskim ciele, technikach i pozycjach. Troszkę informacji jak męski mózg przetwarza bodźce i jaki mają one wpływ na męską seksualność. Jeżeli chcesz stworzyć partnerską relację i dążysz do tego, żeby Wasze potrzeby były zaspokajane na równi, ten poradnik jest dedykowany Tobie.

Slow sex

Świetna książka autorstwa dwóch kobiet Hanny Rydlewskiej i Marty Niedźwiedzkiej na temat kultury seksu. W książce znajdziesz nie tylko „szczegóły techniczne” ale także dowiesz się jak czerpać satysfakcję z seksu oraz jak poznać potrzeby swoje i partnera. Nauka komunikacji, oraz ciał partnerów a także część praktyczna, czyli ćwiczenia erotyczne to najbardziej „smakowite” fragmenty. Jeżeli myślisz o podjęciu decyzji dotyczącej współżycia ten poradnik to dobry pomysł, by zaczerpnąć fachowej wiedzy.

Kochaj się długo i zdrowo

Książka napisana przez wybitnego polskiego seksuologa dr Andrzeja Depko. Jest to zapis odpowiedzi na pytania jakie zadawali Panu Doktorowi słuchacze radia TOK FM, podczas audycji o tym samym tytule. Jeżeli masz pytania dotyczące sfery seksualnej, które chciałbyś zadać ale masz przed tym opory to istnieje duże prawdopodobieństwo, że odpowiedzi znajdziesz w tym poradniku. Dr Andrzej Depko to uznany w swojej dziedzinie specjalista, więc treść tej książki to ogromna dawka sprawdzonej wiedzy bez fake newsów.

Jeżeli szukasz sprawdzonej wiedzy dotyczącej seksu sięgaj po specjalistyczne poradniki. Sporo poradników dotyczących seksu i budowania relacji znajdziesz w sklepie KinkyWinky. Przeczytaj i zbuduj świadome, satysfakcjonujące relacje!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie