Modna fryzura, równo przystrzyżony zarost, profesjonalnie wystylizowana broda są coraz częściej na męskich listach „to do”. Nie zawsze znajdzie się czas, by wyskoczyć do fryzjera czy barbera, ale na pewno warto podejrzeć, jak pracują, by krótki warsztat przenieść do wnętrz naszych domów, czy łazienek.

Razem ze stylistami mieszczącego się na warszawskim Wilanowie Barber Shopu „Dostojne Chłopaki” przetestowaliśmy najnowsze golarki i trymery marki Remington.  Barberzy testowali: maszynkę Remington Heritage, Trymer Remington Vacuum, golarkę Remington F3 Style oraz trymer Remington Beard Boss.

HERITAGE

Maszynka do włosów Remington Heritage jest młodszą siostrą wynalezionych w 1937 roku pierwszych maszynek elektrycznych Remingtona.  Zupełnie nowe możliwości w połączeniu z klasycznym designem są znakomitym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy cenią sobie wysoką jakość maszynek do golenia. Nowa maszynka Heritage charakteryzuje się niezwykłą prędkością ścinania, co pozwala czas przeznczony na golenie znacznie zredukować, dodatkowo, dzięki jedenastu wymiennym grzebieniom już nigdy więcej nie będziesz miał problemu dopasować długość włosów do Twoich potrzeb. Heritage to nie tylko strzyżenie w domu, dzięki opływowemu kształtu oraz wydajnej pracy baterii, która pozwala na 60 minut bezprzewodowego strzyżenia świetnie sprawdza się podczas wyjazdów.

VACUUM

Trymer do brody Vacuum jest innowacyjnym, a jednocześnie praktycznym i intuicyjnym urządzeniem do stylizacji, które pozwala utrzymać nienaganny wygląd zarostu oraz brody. Zastosowanie precyzyjnego ostrza z regulowanym grzebieniem gwarantuje osiągnięcie perfekcyjnej stylizacji nawet w najtrudniej dostępnych miejscach w bardzo krótkim czasie. Dzięki wykorzystaniu potężnej komory próżniowej, która przechwytuje 95% ściętych włosów już nigdy więcej nie będziesz miał problemu z czyszczeniem umywalki po goleniu.

F3 STYLE

Pielęgnacja twarzy jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. Golarka Remington F3 Style zapewnia niezawodną jakość oraz dokładne wykończenie w zaciszu domowym. Łatwość użytkowania oraz najnowsza technologia serii Style spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wykorzystanie podwójnych niezależnych folii Flexing Foils w maszynce F3 Style gwarantuje idealne dopasowanie się do konturów twarzy, a dzięki możliwości stosowania golarki na mokro Twoja stylizacja nabierze jeszcze lepszych efektów.

BEARD BOSS

Sprzęt Beard Boss został okrzyknięty prawdziwym kosmitą, ponieważ efekty tego urządzenia są dla wielu ekspertów nieziemskie. Trymer beard boss to idealny wybór dla mężczyzn, którzy lubią sprawiać świetne wrażenie. Dzięki ostrzom z powłoką tytanową, które są nieporównywalnie twardsze niż ostrza ze stali nierdzewnej, równe, szybkie i przede wszystkim efektywne golenie stało się bardzo proste. Technologia OptiAngie zastosowana w urządzeniu gwarantuje pełną kontrolę podczas golenia, dzięki czemu żaden nieprzewidziany ruch nie zaskoczy Cię. Absolutnym dopełnieniem perfekcjonizmu całego urządzenia jest fakt, iż użytkownik posiada możliwość regulowania długością strzyżenia w aż trzynastu wariantach, dzięki czemu każdy rodzaj zarostu będzie wyglądał perfekcyjnie.

Wśród dostępnych modeli każdy klient znajdzie rozwiązanie, którego potrzebuje. Urządzenia marki Remington spełniają oczekiwania profesjonalnych barberów, ale również są świetnym rozwiązaniem dla osób korzystających w domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie