Co warto wiedzieć o modelach kolekcjonerskich marki Jaguar?

Każdy samochód marki Jaguar jest jedyny w swoim rodzaju. To połączenie ponadczasowej elegancji oraz sportowego charakteru. Oryginalne wzornictwo zachwyca nawet najbardziej wymagających. Samochody tego producenta uwielbiane są w szczególności przez tych, którzy cenią sobie luksus oraz ponadprzeciętny komfort. Pod lupę warto wziąć auta kolekcjonerskie, które powstają w oparciu o specyfikację dostarczoną przez klienta. Warto również wiedzieć, że istnieją kolekcje limitowane, które trafiają do sprzedaży w ograniczonej ilości.

Zaawansowane technologie

Auta kolekcjonerskie oraz limitowane marki Jaguar powstają na bazie innowacyjnych technologii. To właśnie dzięki temu są one dopracowane w każdym calu. Special Vehicle Operations (SVO) to nowoczesny ośrodek techniczny, w którym odbywają się wszystkie procesy produkcyjne oraz technologiczne. W SVO są realizowane wszystkie etapy prac. Bezpośrednio przekłada się to na efekt końcowy – jakość modeli kolekcjonerskich i samochodów z linii limitowanych jest zawsze na najwyższym poziomie.

Za produkcję modeli kolekcjonerskich odpowiadają doświadczeni, a zarazem wykwalifikowani specjaliści. To prawdziwi eksperci z branży motoryzacyjnej. Trzeba także wspomnieć, że każdy samochód przechodzi przez szczegółowe punkty kontroli. Nierzadko jest ich kilkadziesiąt. Wszystko po to, aby dopuszczone do sprzedaży auto nie posiadało nawet najmniejszych niedoskonałości. Tutaj liczą się detale.

Światowej klasy lakiernia

Special Vehicle Operations (SVO) posiada również własną lakiernię, dzięki czemu samochody marki Jaguar zachwycają pięknym nadwoziem. Za równomierne nałożenie lakieru odpowiadają zaawansowane urządzenia, które kontrolowane są przez najlepszych specjalistów z branży. Nie bez znaczenie jest jakość stosowanych produktów. Każde auto jest w sposób kompleksowy zabezpieczane przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych i dzięki temu, nawet po wielu latach, prezentuje się ono nienagannie.

Limitowane samochody Jaguara nie tracą na wartości, tak jak modele standardowe. To właśnie dzięki temu ich zakup jest inwestycją, która się opłaca. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po latach sprzedać auto w atrakcyjnej cenie. Jego stan wizualny ma więc duże znaczenie. Dlatego podczas produkcji tak ważne jest zachowanie najwyższych standardów jakości. Niedopuszczalne są tutaj nawet najdrobniejsze niedociągnięcia. Jest to najlepszym potwierdzeniem tego, że marka podchodzi z szacunkiem do swoich klientów.

Ręczne wykonanie

Nie każdy wie, że limitowane samochody marki Jaguar często są składane ręcznie. Dotyczy to przede wszystkim drobnych elementów, których montaż automatyczny nie zagwarantowałby oczekiwanej dokładności. Warto dodać, że przed rozpoczęciem produkcji auto jest projektowane zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy. W SVO funkcjonuje Strefa Zamówień, w ramach której możliwa jest fachowa i rzetelna obsługa klienta. Każda osoba może liczyć na profesjonalne doradztwo. Wszystko po to, aby samochód wykonany na indywidualne zamówienie był w pełni przystosowany do potrzeb oraz upodobań. Wielu klientów decyduje się na wzmocnienie silnika oraz jednostki napędowej. W SVO możliwe jest wykonanie sportowego samochodu, który jednocześnie zachwyca swoim eleganckim designem. Konfigurator pojazdu obejmuje niemal każdy jego element – od zawieszenia, przez silnik, aż po wykończenie wnętrza. Co prawda duża liczba modyfikacji, wpływa na wzrost kosztów produkcji i zakupu pojazdu, jednak dzięki temu klient może mieć gwarancję, że jego samochód będzie jedyny w swoim rodzaju.

Źródło:

https://www.car-master.com.pl/jak-powstaja-modele-kolekcjonerskie-jaguara/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie