Zdrowy catering w Warszawie

Żyjemy w ciągłym pośpiechu, gdzieś między pracą, domem, zajęciami z jogi, siłownią, życiem towarzyskim, brakuje czasu na wszystko. Często cierpi na tym nasza dieta, jemy byle co, byle gdzie, byle szybko. Przestajemy zwracać nawet uwagę na to z jakich produktów sami sobie gotujemy w domu. A to wszystko znajduje odzwierciedlenie w stanie naszego zdrowia.

Dlatego właśnie coraz popularniejsza jest tzw. dieta pudełkowa, czyli zdrowy catering. Dieta pudełkowa – bo dostarczana do klienta w opakowaniach, gdziekolwiek sobie tego zażyczy, czy do domu, czy do pracy w ogromnym biurowcu. Catering dietetyczny to nie tylko sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Po szczegółowych konsultacjach ze specjalistami dieta zostanie dobrana do oczekiwań, potrzeb i predyspozycji zdrowotnych klienta – zarówno zabieganego pracownika korporacji jak i sportowca ze szczególnymi wymaganiami energetycznymi. Opracowane zostanie menu w oparciu o zapotrzebowanie kaloryczne oraz specjalne kryteria jak alergie, eliminacja mięsa z diety, itp. Wszystko to ma na celu utrzymanie zdrowej sylwetki i oszczędność czasu. Jest ona kompleksowa, gdyż obejmuje wszystkie podstawowe posiłki w ciągu dnia: śniadanie, lunch, obiad i kolację.

Dieta pudełkowa w stolicy

Moda na dietę pudełkową ma coraz większy zasięg odbiorców: od gwiazd i celebrytów, przez sportowców, po pracowników korporacji i innych firm, zbyt zajętych by siedzieć godzinami w kuchni, a jednak troszczących się o swoje zdrowie. Na początku tylko w dużych miastach można było spotkać się z taką formą posiłków na zamówienie. Z czasem zaczęła pojawiać się niemal w każdym nieco większym mieście w Polsce, co świadczy o jej niezwykłej popularności.

Zdrowy catering w Warszawie

Warszawa to z całą pewnością miasto, w którym dzieje się niezwykle dużo, to tam skoncentrowane są największe firmy, tam toczy się prężnie życie artystyczno-kulturalne. Tam też bardzo ważne jest zachowanie zdrowej i dobrej sylwetki, jeśli bierzesz udział w wyścigu szczurów musisz mieć na to siły i energię. Czas zaoszczędzony na gotowaniu w domu możesz śmiało przeznaczyć na wiele innych czynności, zawodowych czy relaksacyjnych. To w stolicy właśnie rynek miejsc oferujących dietę pudełkową jest jednym z najbogatszych. Firma Fit Apetit, jest jedną z wielu, które oferują catering dietetyczny dostosowany do wszelkich wymagań klienta. Ich posiłki skomponowane są tak, by wyglądały i smakowały jak z najlepszej restauracji, ale ich cena nie odstraszała. Fit Apetit kładzie ogromny nacisk na jakość używanych produktów, nietuzinkowy smak oraz oryginalną i estetyczną formę podania i pakowania. Dowozi posiłki na terenie całej Warszawy oraz okolic, więc jeśli nawet mieszkasz i pracujesz na obrzeżach miasta, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z ich oferty.

Oferta

Ważne w diecie pudełkowej jest połączenie oczekiwań i wymagań każdego indywidualnego klienta z zaleceniami specjalistów- lekarza, czy też dietetyka, którego porady obejmuje usługa oferowana przez Fit Apetit.

Spośród gotowych propozycji na uwagę zasługuje dieta Slim fit, która zawiera 5 posiłków o doskonale dobranych składnikach odżywczych z przeliczonymi kaloriami, co pomoże w utrzymaniu świetnej sylwetki. Dieta Gluten & Diary Free – to dieta niezawierająca glutenu i laktozy, którą często stosuje się w przypadku nietolerancji pokarmowych czy np. u chorych na Hashimoto. Vegan – to posiłki wyłącznie z produktów roślinnych, ułożonych tak, by nie były nudne oraz kompensowały wszystkie braki w organizmie związane z niespożywaniem mięsa. Dieta Low Carb to dieta niskowęglowodanowa, która zawiera sycące posiłki złożone z nabiału, mięsa, owoców i warzyw, przyspiesza metabolizm i pomaga wyrównać poziom cukru we krwi. Sport to dieta, która wspiera regenerację powysiłkową i pomaga zbudować beztłuszczową masę mięśniową.

Zdrowy catering w Warszawie

Fit Apetit dostarczy Ci wszystkiego czego potrzebujesz, w formie, która będzie Ci odpowiadać.

Zapoznaj się z ofertą na catering dietetyczny w Warszawie oferowany przez FitApetit.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imie