Strona główna Aktualności Multi znaczy więcej

Multi znaczy więcej

Estetyczna i idealnie wystylizowana broda stanowi wizytówkę mężczyzn. Epidemia i obowiązek pozostania w domu nie jest powodem do zaprzestania dbania o siebie! Na pomoc tym, którzy na co dzień korzystają z usług barberów i stylistów fryzur przychodzi on – MULTIGROOMER, czyli specjalista od zadań specjalnych.

MULTIGROOMER do golenia

 

Obecna sytuacja jest zaskoczeniem dla ludzi na całym świecie. Niemniej jednak większość z nas poza ostrożnością i rozwagą, stara się zachować również dobre samopoczucie i dbać o wygląd. Mimo, że wizyty u barberów są niewskazane, każdy z panów ma możliwość stylizacji w domowym zaciszu. W jaki sposób? Na rynku jest cały szereg urządzeń, które przeznaczone są do różnych celów pielęgnacyjnych. Producenci wyszli naprzeciw potrzebom i mamy dostęp do sprzętów, które dają nam WSZYSTKO w JEDNYM. Zostań w domu i bądź swoim osobistym stylistą zarostu!

Czym właściwie jest Multigroom?

To nowoczesne urządzenie, cechujące się wszechstronnością, które powinien posiadać każdy mężczyzna. Panowie pytani o to, ile posiadają sprzętów, dzięki którym wyglądają i czują się dobrze, odpowiadają, że co najmniej dwa. Im dokładniej i staranniej mężczyźni obchodzą się ze swoim zarostem i owłosieniem na ciele, tym liczba ta wzrasta. Multigroom to kompleksowe rozwiązanie w zakresie pełnej stylizacji. Dobrze dobrane urządzenie zapewni pielęgnację brody, pozwoli przyciąć włosy, a także okaże się niezbędne jako trymer do nosa, czy uszu.

Nowoczesne multigroomery mają także dodatkowe cechy zapewniające najwyższy komfort. Graphite G5 od Remington wyposażony jest w 9 nakładek do każdego rodzaju pielęgnacji całego ciała. Podwójny regulowany grzebień pozwala przyciąć brodę i włosy na długość 2-20 mm i osiągnąć wymarzone efekty stylizacji – od krótkich do długich włosów i zarostów. Za pomocą jednego urządzenia każdy mężczyzna może osiągnąć swój wyjątkowy styl i pozbyć się niechcianego owłosienia z wybranych części ciała.

 

Jaka powinna być nowoczesna golarka męska?

Golarka męska na miarę XXI wieku powinna być wszechstronna i przystosowana do trybu życia. Coraz częściej, modele, które możemy znaleźć na sklepowych półkach oraz na witrynach sklepów online, posiadają szereg nowoczesnych funkcji. G5 marki Remington posiada ostrza z grafitową powłoką, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie gładkiego ruchu. Panowie powinni również zwrócić uwagę, czy multigroomer jest wodoodporny, ponieważ w znacznym stopniu ułatwia to codzienne użytkowanie.

Kompleksowe rozwiązanie, jakim jest multigroomer, zapewnia wygodę użycia, a oprócz tego daje pełną kontrolę nad wyglądem i pozwala wyrazić swój niepowtarzalny styl. Dzięki niemu nawet, gdy nasze życie codzienne zostało zaburzone, a wizyty u ulubionych barberów są niewskazane, każdy z panów ma może dalej czuć się i wyglądać dobrze. Co więcej, przestrzeń w łazience zajmuje tylko jedno wielofunkcyjne urządzenie. Masz już pewność, że muliti oznacza więcej? Zaopatrz się w swój model, a zapomnisz o tym, że kiedyś potrzebowałeś tylu sprzętów, by cieszyć się spektakularnymi efektami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zobacz Inne