Strona główna Aktualności Zdradzamy, jak poprawić humor Twojej dziewczynie!

Zdradzamy, jak poprawić humor Twojej dziewczynie!

Chcesz, aby uśmiech u twojej dziewczyny pojawiał się częściej? Szukasz sposobów na poprawienie jej nastroju? Zdradzamy kilka pomysłów, na to jak, możesz umilić wasz wspólnie spędzony czas, a tym samym uszczęśliwić swoją partnerkę. Do dzieła!

#RANDKA, czas start!

Zabierz swoją dziewczynę na miłe spotkanie. Zarezerwuj wcześniej stolik w jej ulubionej restauracji. Dużo rozmawiajcie. Zadbaj o to, abyście oboje mieli wyciszone telefony. To ważne, aby nic nie zakłócało waszego romantycznego wieczoru.

#PREZENT, czas start!

Upominek to miły gest. Zrób jej niespodziankę i wybierz coś wyjątkowego. Idealny pomysł to bielizna nocna. Mini koszula, ozdobiona prześwitującą koronką będzie strzałem w dziesiątkę. Zadbaj o szczegóły – podaruj jej prezent w stylowym opakowaniu.

#MAŁE CZYNY, czas start!

Z rana bądź jak profesjonalny barista i przyrządź jej pyszną kawę z mlekiem. Jeśli wstała za późno, wciel się w rolę super bohatera i zawieź ją do pracy, aby uniknęła ewentualnych nieprzyjemności w wyniku spóźnienia. Powiedz szczery komplement. To na pewno poprawi jej humor, szczególnie jeśli ostatnio ma dużo obowiązków i jest zabiegana. W czynach jest największa moc i z całą pewnością spotkają się
z odwzajemnieniem.

#CZAS WOLNY, czas start!

Większość weekendów i wieczorów spędzacie w domu? Zmień to! Zaproponuj jej kreatywne spędzenie czasu. Kurs tańca, warsztaty z masażu dla par, a może wspólna nauka wyrobu czekolady? Możliwości jest wiele.

Nie zniechęcaj się. Nawet jeśli Twoje działania nie zawsze okażą się skuteczne,
to z całą pewnością zostaną zauważone. Powodzenia!

*

 

O Oh!Zuza:

Idea

Ekscytacja, namiętność i prowokacyjny urok – marka Oh!Zuza na nowo definiuje kobiecą zmysłowość.  ,,Oh!Zuza to nowoczesne, pełne spontaniczności i sensualnego wdzięku projekty. Dedykowane kobietom, które nie boją mówić się o sobie, inspirują siebie wzajemnie i kochają swoje nieidealne ciała.’’ – komentuje Katarzyna Pastwa, założycielka brandu.

Projekty

Oh!Zuza to sezonowe kolekcje powstające w duchu slow fashion. Pracują nad nimi artyści z łódzkiej ASP. Wykorzystywane tkaniny są sprowadzane z Włoch, Francji i Niemiec oraz z zaufanych polskich dziewiarni. Projekty Oh!Zuza są estetycznie wykonane, super miękkie w dotyku. Często wyposażone w sensualne koronki, pęki różnobarwnych kwiatów, niekiedy kusząco eksponujące biust, plecy czy nogi.

Dostępność

Oh!Zuza uwodzi kobiety na całym świecie. Wdzięcznie przedostaje się na rynki krajów amerykańskich, australijskich, fińskich czy RPA. Jest dostępna łącznie w 25 państwach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zobacz Inne