W obecnych czasach, w których komunikatory służą nam jako podstawowe narzędzie do komunikacji, a social media do podglądania codzienności znajomych i gwiazd show-biznesu. Sposób poznawania nowych osób również diametralnie się zmienił na przestrzeni ostatniej dekady. Coraz rzadziej mężczyźni mają odwagę, aby podejść do kobiety poznanej w miejscu publicznym. Wolą spróbować swoich stalkerskich umiejętności i odnaleźć ją w sieci.

Dlaczego tak chętnie z nich korzystamy?

Ponieważ sporą część czynności wykonujemy przez telefon. Rozmawiamy, słuchamy muzyki, robimy zdjęcia, zakupy, oglądamy filmy, gramy, czytamy i szukamy miłości. Tak portale randkowe przeżywają obecnie rozkwit. Nie ruszając się z miejsca, możemy nawiązać kontakt z potencjalną wybranką i nie tracąc czasu na randki w ciemno – poznajemy się w sieci. Kiedy jesteśmy pewni, że rozmowa się klei i obie strony są zainteresowane, wtedy można umówić się na spotkanie w realu.

Wg danych raportu „Digital 2019” opublikowanym przez Hotsuit oraz We are Social prawie 3,5 mld ludzi aktywnie uczestniczy w social media.

Portal sponsoringowy

Co zrobić, kiedy niestety w rzeczywistości nasza potencjalna druga połówka okazuje się nie tą osobą jaką była w social mediach? Jej wygląd różni się od tych ze zdjęć, a jej poczucie humoru już nie wydaje się takie zabawne jak przez chat. Niestety w Internecie można bezkarnie naginać rzeczywistość, z tego powodu pojawia się cała masa fałszywych profili. Naprzeciw wychodzi portal sponsoringowy Goldbikiniclub.com – który od 6 lat tworzy społeczność weryfikując każdy nowo powstały profil i aby mieć pewność, że mężczyźni, którzy się tam rejestrują, szukają kobiet i są im w stanie zagwarantować to, co obiecują, muszą opłacić członkostwo, aby figurować na portalu i móc poznawać piękne i młode kobiety szukające sponsora.

I właśnie bezpieczeństwo jest fenomenem tego portalu sponsoringowego, który podbił serca singli.

Chcesz zobaczyć, jak to działa? – ZAREJESTRUJ SIĘ

 sponsoring portal

Sugar Daddy poszukiwani od zaraz

Jak donoszą dane jednego portalu sponsoringowego w Polsce Goldbikiniclub.com największa grupa użytkowników na tym portalu to studentki w wieku 20-26 lat. Młoda kobieta, która żyje w dużym mieście, nie ma łatwego życia. Często pracuje na dwa etaty, podejmuje się dorywczej pracy (i to często nie jednej), aby opłacić mieszkanie i żeby mieć środki na przyziemne potrzeby jak kupienie czegoś do ubrania lub kosmetyków, lub móc bez przeszkód wyjść ze znajomymi na miasto.

Niestety zarobki ledwie starczają na pokrycie wszystkich rachunków i zamiast korzystać z potencjału miasta i młodości, kobiety siedzą sfrustrowane w mieszkaniach lub szukają kolejnej pracy.

Patrząc na influancerów i łatwe pieniądze uzyskiwane z promowania produktów na swoim koncie social media każda młoda dziewczyna chce zarabiać, wykorzystując swój wizerunek oraz urodę. Sponsoring oraz poznanie bogatego faceta daje płci pięknej jeszcze więcej bardzo możliwości i nie musi mieć do tego tysięcy obserwujących na Instagramie.

Pieniądze to nie wszystko

To, że sponsorowana kobieta może sobie podreperować swój budżet a wręcz przestać się zamartwiać, czy starczy jej do ostatniego to nie jedyna korzyść zakładając konto na portalu sponsoringowym. Poznanie interesującego mężczyzny w średnim wieku, który ma na swoim koncie sukcesy zawodowe i mnóstwo życiowego doświadczenia, którym zaimponuje każdej kobiecie, i pod którego skrzydłami będzie czuła się bezpieczne to najczęstsze powody do zarejestrowania się na Goldbikiniclub.com.pl. Kobiety szukają facetów, którzy potrafią słuchać i chcą pomóc spełniać ich marzenia. Dzięki sponsorom mogą odwiedzić miejsca, których nigdy same by nie zobaczyły, poznać ludzi z wyższych sfer, którzy może wpłyną na ich karierę oraz spędzać czas z osobą, przy której czują się dowartościowane i najważniejsze.

Układ między sponsorowaną a sponsorem na portalu Goldbikiniclub.com.pl

jest od początku znajomości jasny i bez niedomówień. Poznając się na portalu sponsoringowym każda z osób, wypełnia krótki formularz o swoich zamiarach i wymaganiach co do drugiej osoby. Dzięki temu wchodząc na profil danej osoby, nie musisz nawiązywać dialogu, aby dowiedzieć się, czy szukacie tego samego, czy nie. Jeżeli nawiąże się między wami rozmowa, oznacza to, że znaleźliście odpowiednią osobę. Na portalu Goldbikiniclub.com nie ma miejsca dla oszustów lub niespełnione obietnice.

Na portalu sponsoringowym Goldbikiniclub.com.pl miesięcznie powstaje średnio ok. 2 tys. nowych kont z czego 90% to kobiety. Ze względu na ekskluzywny charakter portalu, dostajesz gwarancje całkowitej dyskrecji oraz zapewnione bezpieczeństwo danych.

Sugar Daddy

Mężczyzna zakładający konto na portalu sponsoringowym nazywany jest sponsorem lub bardziej po amerykańsku Sugar Daddy. To bogaty mężczyzna, który chętnie wesprze finansowo młodą kobietę w zamian za spędzanie razem wolnego czasu,

Ze statystyk Goldbikiniclub wynika, że ma on około 32-55 lat, wyższe wykształcenie i własną działalność gospodarczą. Jego styl życia uniemożliwia mu założenie rodziny, a częste delegacje utrudniają bycie w stałych związkach.

Ten mężczyzna szuka na Goldbikiniclub młodej, atrakcyjnej kobiety, która wniesie do jego życia energię i będzie idealną wybranką do wspólnego urlopu, wyjścia na romantyczną kolację przy świecach lub oficjalnych wyjść. I w tym miejscu najwyraźniej widać jak sponsoring mocno różni się od sex spotkań lub prostytucji. Sponsoring to długotrwała relacja oparta na szacunku, zaufaniu i przyjaźni doprawionej chemią.

Relacje XXI wieku

Portal sponsoringowy to nowoczesne rozwiązanie dla pięknych młodych kobiet i zabieganych mężczyzn. To idealna recepta na połączenie szybkiego trybu życia z ciekawym życiem towarzyskim. Każdy mężczyzna potrzebuje relaxu od codziennych zajęć i wyczerpującej pracy
– a najlepszym lekarstwem na to jest kontakt z piękną kobietą.

Materiał opracowany we współpracy z portalem Goldbikiniclub.com

Portal sponsoringowy – kogo tam znajdziesz?
Oceń artykuł!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here